Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:26

4:31 20:36

1:202:24

20°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 21°C
 • Ciśnienie 1021 hPa
 • Wiatr NNE 18 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

36
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
86% normy
pm 10
56% normy
Jutro 25°C 14°C
Piątek 24°C 14°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda: Przed nami fala upałów i gwałtowne burze

Najbliższe dni będą pogodne, słoneczne i bardzo upalne. W poniedziałek i wtorek na termometrach na zachodzie kraju zobaczymy nawet 34 stopnie Celsjusza. W czwartek zmiana aury - w całej Polsce prognozujemy gwałtowne burze i opady deszczu.

Polska jest w zasięgu wyżu, w polarno-morskiej masie powietrza.

Reklama

W sobotę bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Tylko na wschodzie i na wybrzeżu zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Najlepszą pogodą cieszyć się będą mieszkańcy województw wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i łódzkiego.

Temperatura maksymalna od 23 stopni na Pomorzu, 24-25 na wschodzie, 26 na Podkarpaciu i w Bydgoszczy, 27 w woj. zachodniopomorskim, w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku, do 28 kresek w Zielonej Górze.

Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków południowych.

W nocy na wybrzeżu wschodnim, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie zachmurzenie umiarkowane i duże oraz miejscami możliwe słabe opady deszczu. W pozostałych województwach bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 11 st.C do 15 st.C, tylko na Podlasiu chłodniej, od 9 st.C do 11 st.C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą południowego.

W niedzielę bezchmurne niebo nad Pomorzem, Dolnym Śląskiem, Opolszczyzną i Śląskiem. W pozostałych województwach zachmurzenie umiarkowane lub małe.

Będzie bardzo ciepło. Na termometrach zobaczymy od 24 stopni nad morzem, 26 na Warmii i Mazurach, 27 kresek na Podlasiu, Mazowszu, w woj. świętokrzyskim i w Małopolsce, 28 st. C. na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu i w woj. kujawsko-pomorskim, 29 stopni w woj. łódzkim, do 31 w Szczecinie, Wielkopolsce, woj. lubuskim, na Dolnym Śląsku i w Opolu.

W poniedziałek bardzo pogodnie, słonecznie i upalnie będzie w całej Polsce. Będzie bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 26-28 stopni nad morzem, na Warmii i Mazurach i Podlasiu, 29 na Mazowszu, na Lubelszczyźnie i w woj. świętokrzyskim, 30 st. C. na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Śląsku, 31 w Łodzi i Bydgoszczy, 32 w Szczecinie, 33 w Wielkopolsce, do 34 stopni Celsjusza w województwie lubuskim, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Wtorek z bardzo podobną pogodą. Upał będzie trzymał, a chmur na niebie pojawi się niewiele. Na termometrach zobaczymy od 26 stopni nad morzem, 28-29 na wschodzie kraju, 30 w woj. kujawsko-pomorskim, w Łodzi, na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Śląsku, 32 st. w Wielkopolsce, do 34 stopni w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim i opolskim.

Od środy zmiana pogody - na południu będzie burzowo. W czwartek grzmieć i padać będzie już w całej Polsce. Lokalnie opady mogą być bardzo intensywne. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje