Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:23

04:25 20:41

03:19 17:27

14°C
  • Przeważnie słonecznie
  • Odczuwalna 11°C
  • Ciśnienie 1009 hPa
  • Wiatr NW 20 km/h
5
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
13% normy
pm 10
10% normy
Jutro 13°C 8°C
Niedziela 17°C 8°C

Pogoda na Wielkanoc. Zimno, pochmurnie i deszczowo

Święta wielkanocne będą chłodne i deszczowe. W części Polski spadnie śnieg. Dopiero w poniedziałek na większym obszarze kraju słońce wyjrzy zza chmur, ale raczej nie na wschodzie i południu - tam wciąż będzie pochmurnie.

W Wielką Sobotę nad Polskę napłynie chłodne powietrze pochodzenia arktycznego. Tylko na krańcach zachodnich bez opadów, na pozostałym obszarze będzie pochmurnie z przelotnymi opadami deszczu lub deszczu ze śniegiem. 

W górach sypnie śniegiem. IMGW prognozuje przyrost pokrywa śnieżnej nawet o 12 centymetrów.

Najcieplej będzie w Zielonej Górze, tam 12 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Zakopanem 3 stopnie, na szczytach Tatr około -4°C. Północny wiatr w porywach będzie osiągał do 55 km/h.

Ta aplikacja mówi, kiedy spadnie deszcz - co do minuty! Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia! Zainstaluj z Google Play »

Reklama

W Wielką Niedzielę pozostaniemy w chłodnym powietrzu pochodzenia arktycznego. Ciśnienie będzie spadać. Na południu i południowym wschodzie prognozowane są przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W rejonach podgórskich także śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 6 stopni nad morzem do 12 na zachodzie, w rejonach podgórskich od 5 do 7 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. W Sudetach wiatr w porywach do 65 km/h.

W poniedziałek niewielka poprawa

Dopiero w poniedziałek na większym obszarze kraju słońce może nieśmiało wyjrzeć zza chmur, ale raczej nie na wschodzie i południu - tam wciąż będzie pochmurnie.

"Na Podkarpaciu i Pogórzu Karpackim opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu, w Karpatach opady śniegu" - przekazał IMGW. Temperatury podobne do niedzielnych: 7-8 stopni na południowym wschodzie, 12 st. C na zachodzie. Najchłodniej w kotlinach karpackich i nad morzem około 5-6 stopni.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy