Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:15

06:32 18:20

18:05 03:20

12°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 11°C
  • Ciśnienie 1013 hPa
  • Wiatr E 11 km/h
19
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
45% normy
pm 10
30% normy
Jutro 17°C 10°C
Czwartek 15°C 10°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda na Wielkanoc. Po świętach aura zaskoczy

Pogoda na Wielkanoc zapowiada się ciepło i słonecznie. Jednak już w pierwszy dzień po świętach, w całej Polsce pojawią się przelotne opady deszczu.

W piątek w całej Polsce zachmurzenie duże i umiarkowane. Na krańcu zachodnim przelotne opady deszczu. Temperatura w całym kraju utrzyma się na poziomie 8-9 stopni Celsjusza. 

Reklama

W sobotę, deszczowa aura przeniesie się na wschód. Deszczu mogą spodziewać się województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie i podkarpackie. Najniższa temperatura (7 stopni Celsjusza) na Podlasiu, najwyższa temperatura (11 stopni) w województwach: zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim. 

Wielkanoc zaskoczy słoneczną i ciepłą aurą. Termometry wskażą od 10 stopni na krańcach wschodnich, do 15 stopni w województwie lubuskim. W całym kraju częściowo słonecznie lub słonecznie. 

W Poniedziałek Wielkanocny na niebie pojawi się nieco więcej chmur. Nadal jednak będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą. W dalszym ciągu, najniższe temperatury na wschodzie Polski (11 stopni Celsjusza), a najcieplej w województwie lubuskim. Reszta kraju może liczyć na temperatury w granicach 12-13 stopni. 

Załamanie pogody nastąpi jednak już we wtorek. W całej Polsce pojawią się przelotne opady deszczu. Możemy się także spodziewać dużego i umiarkowanego zachmurzenia. Najniższe temperatury (11 stopni) na północy, najcieplej (15 stopni) w Małopolsce. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje