Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 21:46

07:13 17:26

18:16 08:59

9°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 3°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr WSW 32 km/h
10
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
23% normy
pm 10
16% normy
Jutro 9°C 2°C
Niedziela 10°C 1°C

Pogoda na Wielkanoc 2017: Co nas czeka?

Niestety pogoda w Wielkanoc nie będzie nas rozpieszczać. Wszystko za sprawą niżu znad Norwegii, który dotrze do Polski właśnie w okresie świątecznym. Synoptycy prognozują napływ zimnego, arktycznego powietrza i opady deszczu, a miejscami nawet deszczu ze śniegiem. Po świętach czeka nas dalsze ochłodzenie.

Wielki Piątek

W całym kraju spodziewamy się przejściowych zachmurzeń, które przyniosą ze sobą przelotne opady deszczu. Najcieplej będzie w Szczecinie, Zielonej Górze, Poznaniu i Rzeszowie, gdzie temperatura wyniesie 12 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w okolicach Olsztyna i Białegostoku. Tam termometry wskażą 8 st.

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Wielka Sobota

W sobotę oprócz koszyczka trzeba zabrać ze sobą również parasole. Szczególnie mieszkańcy Pomorza i Ziemi Lubuskiej mogą spodziewać się intensywnych opadów deszczu. W pozostałej części kraju duże zachmurzenia i przelotne opady. Najcieplej na południu. W okolicach Wrocławia, Krakowa i Rzeszowa nawet 14 st. Najchłodniej na północnym-wschodzie Polski. W Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku jedynie 9 st. 

Reklama

Niedziela Wielkanocna

W całym kraju nadal dominować będą chmury i przelotne deszcze. Mimo to chwilami może pokazać się słońce. Temperatura jednak znacznie spadnie. Na Warmii i Mazurach oraz na Pomorzu już tylko 6 st. W centralnym obszarze Polski temperatura będzie wahać się między 9 a 10 stopni Celsjusza. Na południu najcieplej. W okolicach Wrocławia i Rzeszowa 11 stopni.

Poniedziałek Wielkanocny

Lany Poniedziałek nie oszczędzi nikogo. Szczególnie na terenie północno-wschodnim oraz na południu spodziewać można się obfitych opadów deszczu. Na pozostałym obszarze kraju pogoda będzie zmienna, opady jedynie przelotne. W Gdańsku, Olsztynie i Lublinie 8 st. Nieco cieplej, bo 10 st. w okolicach Zielonej Góry, Wrocławia, Poznania, Krakowa i Rzeszowa. Równie ciepło, ale nieco bardziej słonecznie będzie natomiast w Warszawie. 

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje