Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:04

07:18 15:29

01:00 14:19

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 998 hPa
  • Wiatr ESE 7 km/h
59
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
156% normy
pm 10
100% normy
Jutro 2°C -1°C
Wtorek 1°C 0°C

Pogoda na weekend. Najnowsza prognoza

W piątek pogoda będzie nas rozpieszczać - w przeważającej części kraju będzie pogodnie, a temperatury wskażą nawet 8-9 stopni Celsjusza. Niestety, na weekend równie optymistycznych prognoz nie ma. W sobotę będzie padać, a w niedzielę temperatury gwałtownie spadną.

Gdyby nie kalendarz, trudno byłoby odgadnąć, że trwa zima. Termometry w kraju pokażą dziś od 5-6 stopni Celsjusza na wschodzie do 8-9 w pozostałej części Polski. Zachmurzenie będzie umiarkowane, w centrum i na wschodzie kraju z przewagą słońca.

W sobotę w niektórych regionach kraju temperatury wciąż będą wysokie, jak na tę porę roku, dochodząc nawet do 13 stopni Celsjusza w Krakowie i do 10 na południu i wschodzie Polski, ale aura pogorszy się. Większość kraju pokryją gęste chmury, opadów deszczu należy spodziewać się praktycznie wszędzie.

Reklama

W niedzielę temperatury gwałtownie spadną. Na północy i zachodzie kraju słupek rtęci zatrzyma się na drugiej "kresce", najcieplej będzie na południu Polski, maksymalnie pięć stopni Celsjusza. Na północy i południu będzie pochmurno. Tam mogą pojawić się opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama