Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:11

4:26 20:41

18:083:54

16°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 14°C
 • Ciśnienie 1023 hPa
 • Wiatr ENE 9 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

42
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
101% normy
pm 10
67% normy
Jutro 26°C 14°C
Wtorek 27°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda na Sylwestra. Nowe prognozy

Święta Bożego Narodzenia upłyną pod znakiem wysokich temperatur i bardziej jesiennej niż zimowej aury. Za to w Sylwestra chwyci mróz, a na południu i wschodzie spadnie śnieg. W pierwszy dzień nowego roku na termometrach zobaczymy nawet minus 4 stopnie Celsjusza.

31 grudnia zapowiada się słoneczny i bezchmurny na północy i północnym wschodzie, a szary i pochmurny w pozostałych województwach. Opady śniegu prognozujemy w województwie Podlaskim, na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, w woj. świętokrzyskim, małopolskim i śląskim. Deszcz ze śniegiem będzie padał na Podkarpaciu.

Reklama

Prawie w całym kraju chwyci mróz. Na termometrach zobaczymy od minus 3 stopni w woj. lubuskim i zachodniopomorskim, minus 2 w woj. pomorskim, na Warmii i Mazurach, na Podlasiu i w woj. świętokrzyskim, minus 1 st. w woj. kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, w woj. łódzkim, mazowieckim i na Lubelszczyźnie, 0 stopni w Małopolsce, 1 st. na Śląsku, do 3 st. na Podkarpaciu.

Pierwszy dzień 2015 roku będzie dość słoneczny i pogodny na zachodzie, północy i północnym-zachodzie, a pochmurny w centrum na wschodzie i na południu Polski. Opady śniegu prognozujemy w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Na termometrach zobaczymy od minus 4 stopni Celsjusza na Podlasiu, Warmii i Mazurach, w woj. kujawsko-pomorskim, Wielkopolsce, w woj. lubuskim, świętokrzyskim, w Małopolsce i na Śląsku, minus 3 st. na Pomorzu, w woj. zachodniopomorskim i na Lubelszczyźnie, do minus 2 stopni na Mazowszu, w woj. łódzkim, na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i na Podkarpaciu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy