Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 15:26

07:28 15:24

21:04 12:39

10°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 6°C
  • Ciśnienie 1011 hPa
  • Wiatr ESE 22 km/h
56
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
142% normy
pm 10
108% normy
Jutro 8°C 0°C
Poniedziałek 3°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda na najbliższe dni. W piątek nawet 16 st. Celsjusza!

W najbliższych dniach aura nadal zmienna. Możemy się spodziewać i opadów deszczu i niemal bezchmurnego nieba. Choć na przyjście prawdziwej wiosny musimy jeszcze trochę poczekać, to z dnia na dzień temperatura będzie wzrastać. W piątek nawet do 16 stopni Celsjusza.

PONIEDZIAŁEK

Dziś w ciągu dnia termometry pokażą od 5 st. Celsjusza w Gdańsku i Olsztynie do 9 st. Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. W południowej i centralnej Polsce temperatura będzie oscylować w okolicach 6-7 st. Celsjusza.

Reklama

W przeważającej części kraju zachmurzenie utrzyma się na wysokim poziomie. Na nieco więcej słońca mogą liczyć mieszkańcy zachodnich części kraju i Rzeszowa - tam prognozowane zachmurzenie przejściowe.

W Kielcach i Lublinie możliwe opady deszczu.

WTOREK

Na terenie całego kraju zaświeci wreszcie słońce. Przez cały dzień możliwe jedynie niewielkie zachmurzenia. 

Temperatura wzrośnie zwłaszcza na zachodzie i północy Polski. W województwach: zachodniopomorskim i lubuskim termometr wskaże 11 st. Celsjusza. Najchłodniej w Lublinie, Rzeszowie i Krakowie: 7 st.

ŚRODA

Polska zostanie podzielona na dwie strefy. W północno-wschodniej części kraju nadal panować będzie piękna, słoneczna pogoda. Natomiast w centrum, na wschodzie i na południu spodziewane są opady deszczu.

Temperatura nieznacznie wzrośnie. W Zielonej Górze nawet do 12 st. Celsjusza. Najzimniej we wschodniej Polsce. Tam termometry wskażą jedynie 8 st. Celsjusza. W środę mieszkańcy wschodnich i południowych regionów kraj powinni pamiętać o parasolach - wystąpią tam przelotne opady deszczu.

CZWARTEK

W całym kraju będzie się utrzymywało przejściowe zachmurzenie, a w województwach na wschodzie kraju możliwe przejściowe opady deszczu.

Temperatura nieznacznie wzrośnie. Na zachodzie kraju wyniesie 12 st. Celsjusza a na południu 9 st. Najchłodniej będzie w województwie świętokrzyskim: 7 st. Celsjusza.

PIĄTEK

Piątek przyniesie opady deszczu na północnym zachodzie kraju. O parasolach powinni pamiętać m.in. mieszkańcy Szczecina, Gdańska i Olsztyna. w pozostałych częściach Polski słońce wyjrzy zza chmur.

Temperatura będzie wzrastać w całym kraju. Najcieplej, bo aż 16 st. Celsjusza, w województwie dolnośląskim. Najchłodniej w Lublinie i Białymstoku - temperatura wyniesie tam 10 st. Celsjusza.  

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne