Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:47

6:58 15:43

13:3023:39

4°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 1°C
 • Ciśnienie 1040 hPa
 • Wiatr ESE 13 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

42
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
102% normy
pm 10
73% normy
Jutro 3°C -5°C
Niedziela 3°C 0°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda na najbliższe dni. W piątek nawet 16 st. Celsjusza!

W najbliższych dniach aura nadal zmienna. Możemy się spodziewać i opadów deszczu i niemal bezchmurnego nieba. Choć na przyjście prawdziwej wiosny musimy jeszcze trochę poczekać, to z dnia na dzień temperatura będzie wzrastać. W piątek nawet do 16 stopni Celsjusza.

PONIEDZIAŁEK

Dziś w ciągu dnia termometry pokażą od 5 st. Celsjusza w Gdańsku i Olsztynie do 9 st. Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. W południowej i centralnej Polsce temperatura będzie oscylować w okolicach 6-7 st. Celsjusza.

Reklama

W przeważającej części kraju zachmurzenie utrzyma się na wysokim poziomie. Na nieco więcej słońca mogą liczyć mieszkańcy zachodnich części kraju i Rzeszowa - tam prognozowane zachmurzenie przejściowe.

W Kielcach i Lublinie możliwe opady deszczu.

WTOREK

Na terenie całego kraju zaświeci wreszcie słońce. Przez cały dzień możliwe jedynie niewielkie zachmurzenia. 

Temperatura wzrośnie zwłaszcza na zachodzie i północy Polski. W województwach: zachodniopomorskim i lubuskim termometr wskaże 11 st. Celsjusza. Najchłodniej w Lublinie, Rzeszowie i Krakowie: 7 st.

ŚRODA

Polska zostanie podzielona na dwie strefy. W północno-wschodniej części kraju nadal panować będzie piękna, słoneczna pogoda. Natomiast w centrum, na wschodzie i na południu spodziewane są opady deszczu.

Temperatura nieznacznie wzrośnie. W Zielonej Górze nawet do 12 st. Celsjusza. Najzimniej we wschodniej Polsce. Tam termometry wskażą jedynie 8 st. Celsjusza. W środę mieszkańcy wschodnich i południowych regionów kraj powinni pamiętać o parasolach - wystąpią tam przelotne opady deszczu.

CZWARTEK

W całym kraju będzie się utrzymywało przejściowe zachmurzenie, a w województwach na wschodzie kraju możliwe przejściowe opady deszczu.

Temperatura nieznacznie wzrośnie. Na zachodzie kraju wyniesie 12 st. Celsjusza a na południu 9 st. Najchłodniej będzie w województwie świętokrzyskim: 7 st. Celsjusza.

PIĄTEK

Piątek przyniesie opady deszczu na północnym zachodzie kraju. O parasolach powinni pamiętać m.in. mieszkańcy Szczecina, Gdańska i Olsztyna. w pozostałych częściach Polski słońce wyjrzy zza chmur.

Temperatura będzie wzrastać w całym kraju. Najcieplej, bo aż 16 st. Celsjusza, w województwie dolnośląskim. Najchłodniej w Lublinie i Białymstoku - temperatura wyniesie tam 10 st. Celsjusza.  

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL