Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:02

04:57 20:27

23:47 14:34

16°C
  • Częściowo słonecznie
  • Odczuwalna 18°C
  • Ciśnienie 1009 hPa
  • Wiatr W 2 km/h
11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
26% normy
pm 10
21% normy
Jutro 22°C 13°C
Wtorek 23°C 14°C

Pogoda na najbliższe dni

Prognoza pogody na najbliższe dni dowodzi, że wiosna rozgościła się u nas już na dobre. Będzie ciepło, nawet do 18 stopni Celsjusza. Przed weekendem pogoda zdąży się jednak jeszcze pogorszyć.

Dziś w całym kraju będzie padał deszcz. W województwach wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim deszczowe chmury zasnują niebo na cały dzień. W pozostałej części kraju możliwe przejaśnienia i rozpogodzenia. Będzie ciepło - od 10 stopni w Gdańsku i Bydgoszczy, do 15 w Krakowie.

W czwartek przelotne opady będą się jeszcze dawały we znaki mieszkańcom południowej Polski. Na pozostałym obszarze kraju pochmurnie, ale z licznymi rozpogodzeniami. Słońce nie wyjrzy zza chmur tylko w województwach lubuskim i wielkopolskim. Nadal ciepło, a nawet bardzo ciepło. Od 10 stopni w Gdańsku do 18 Krakowie.

Reklama

W piątek pogoda trochę się zepsuje. Przejaśnienia będą możliwe tylko na zachodzie kraju. Natomiast w centrum i na wschodzie przelotne opady. W woj. podlaskim możliwy nawet deszcz przechodzący w śnieg. Spadnie też temperatura - od 6 stopni w Białymstoku, do 13-14 w Krakowie, Kielcach i Lublinie. Tylko w Rzeszowie będzie 17.

Nie martwcie się jednak - weekend szykuje się ciepły i pogodny.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama