Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:05

07:28 16:06

12:39 03:42

0°C
  • Mgła
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 1000 hPa
  • Wiatr ESE 6 km/h
59
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
157% normy
pm 10
124% normy
Jutro 2°C -1°C
Poniedziałek 1°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda na Boże Narodzenie. Czy będzie padał śnieg?

Prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia przewiduje stosunkowo wysoką temperaturę na terenie całego kraju. Jest też nadzieja dla miłośników białego puchu - w pierwszy dzień świąt prawie w całej Polsce zapowiadane są opady śniegu, ale też i deszczu ze śniegiem.

Prognoza pogody na Wigilię

W wigilię Bożego Narodzenia w całym kraju odnotowane będą temperatury powyżej zera. Najchłodniej będzie w okolicach Szczecina i Gdańska, tam słupki rtęci wskażą 6 stopni Cesjusza. 

Reklama

Z kolei najcieplej będzie w województwie mazowieckim, w stolicy temperatura może osiągnąć nawet 10 st. C. W całym kraju prognozowane są opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Śnieg może pojawić się przede wszystkim w północnej części Polski. 


Pogoda w Boże Narodzenie

W Boże Narodzenie temperatura w całym kraju nadal będzie utrzymywać się powyżej zera, choć będzie niższa niż dzień wcześniej. Najcieplej będzie w Krakowie i w Warszawie - termometry pokażą 4 st. C. Tylko jednej stopień powyżej zera będzie z kolei w Zielonej Górze. 

W niemal całym kraju prognozowane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Jedynie w województwie zachodniopomorskim padać nie będzie, tam z kolei może pojawić się słońce. 

Prognoza pogody na drugi dzień świąt

W sobotę będzie chłodniej. Temperatura w całym kraju wahać się będzie od -1 st. C do 1 st. C powyżej zera. Opady śniegu i deszcze ze śniegiem prognozowane są w okolicach Gdańska, Olsztyna i Bydgoszczy. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama