Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:56

7:15 17:25

17:285:15

8°C
 • Przelotne opady
 • Odczuwalna 2°C
 • Ciśnienie 997 hPa
 • Wiatr W 22 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  1
  Łamie w kościaciach

  Fatalna pogoda dla osób z chorobą reumatyczną

 • Dla astmatyków
  7
  Neutralne

  Warunki raczej bez wpływu na występowanie duszności

29
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
69% normy
pm 10
46% normy
Jutro 8°C 2°C
Czwartek 11°C 5°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda: Lato ciągle w poczekalni

W najbliższych dniach nie należy spodziewać się nadejścia letniego gorąca. Maksymalne temperatury wyniosą ok. 22 stopnie Celsjusza.

Polska znajduje się w zasięgu niżu, który znad południowej Skandynawii przemieści się nad Bałtyk. Początkowo na wschodzie zaznaczy się strefa frontu, który stopniowo będzie się odsuwał na wschód. Napłynie polarno-morska masa powietrza.

Reklama

We wtorek na wschodzie zachmurzenie całkowite i opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże, miejscami większe przejaśnienia, przelotne opady deszczu, lokalnie burze. Prognozowana wysokość opadu na Pomorzu do 15 mm. Temperatura maksymalna od 16 do 19 st C. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo-zachodni, na północnym zachodzie skręcający na zachodni. W rejonach burz porywy wiatru do 65 km/h.

W nocy na południowym wschodzie zachmurzenie duże i całkowite z opadami deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże oraz zanikające przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 8 do 12 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

W środę zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, miejscami przelotne opady deszczu, w północnej części kraju możliwe burze. Temperatura maksymalna od 17-18 st C na północnym zachodzie, 20 st C w centrum, do 19-21 st C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. W rejonach burz wiatr porywisty.

W czwartek temperatury będą utrzymywały się na poziomie ok. 20 stopni. Nieco zimniej będzie w Trójmieście (18 stopni), gdzie spodziewane są również przelotne opady deszczu. Z kolei najcieplej będzie na południowym-zachodzie. We Wrocławiu i Zielonej Górze - 22 stopnie. Poza północą nie powinno w czwartek padać. Zachmurzenie duże, miejscami całkowite.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Dowiedz się więcej na temat: prognoza pogody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL