Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:01

6:27 18:28

19:026:21

7°C
 • Przeważnie słonecznie
 • Odczuwalna 5°C
 • Ciśnienie 1027 hPa
 • Wiatr WNW 15 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
26% normy
pm 10
18% normy
Jutro 14°C 10°C
Czwartek 18°C 11°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pierwsze prognozy na przedświąteczne dni

Wielkie odliczanie już rozpoczęte. Wielkanoc coraz bliżej. Jaka pogoda będzie towarzyszyła w okresie przedświątecznym? Obecne długoterminowe prognozy rozbudzają naszą nadzieję na korzystną aurę zarówno w Wielki Czwartek jak i w Wielki Piątek. Temperatury mają być typowo wiosenne i oscylować wokół 12-14 st. Celsjusza. Co więcej, słońce wygra z chmurami.

Przed nami bardzo optymistycznie zapowiadający się weekend z dużą ilością słońca i wysokim wartościami na termometrach, nawet do 21 st. Celsjusza. Co czeka nas w kolejnych dniach? Jak wynika z długoterminowych prognoz, przedświąteczny tydzień (od 14 do 18 stopni kwietnia) przywita nas korzystnymi, wysokimi wartościami na termometrach.

Reklama

W poniedziałek, 14 kwietnia, temperatura będzie się wahać od 12 stopni Celsjusza do 18 stopni Celsjusza. Słońca będzie sporo, dominować będzie zachmurzenie umiarkowane; do dużego wzrośnie jedynie w Lubuskiem, na Zachodnim Pomorzu, Warmii i Mazurach oraz na Podlasiu. Tam też możliwe są przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach słońca sporo. 

Wtorek, 15 kwietnia, zapowiada się bardzo ponuro. Opady deszczu spodziewane są w całym kraju, a zachmurzenie wszędzie wzrośnie do dużego. Na chwile ze słońcem nie ma co liczyć. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza w Poznaniu i we Wrocławiu do 13 stopni Celsjusza w Rzeszowie oraz w Olsztynie.

Środa, 16 kwietnia, zapowiada się równie mało optymistycznie. Duże i całkowite zachmurzenie się utrzyma. Nadal przydadzą się też parasole, bo deszcz spodziewany jest niemal wszędzie. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza we Wrocławiu do 15 stopni Celsjusza w Olsztynie.

Przełom w pogodzie spodziewany jest w Wielki Czwartek, 17 kwietnia. Opady deszczu mają ustąpić, a zachmurzenie na ogół - poza Podkarpaciem - zmaleje do umiarkowanego. Słońca nie zabraknie, wzrosną też wartości na termometrach. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza w Szczecinie do nawet 15 stopni Celsjusza w Łodzi.

Wielki Piątek, 18 kwietnia, przyniesie jeszcze większą ilość słońca i pogodnego nieba. Nieco więcej chmur jedynie na Warmii i Mazurach. Ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza w Gdańsku do 13 stopni Celsjusza w Łodzi i w Poznaniu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje