Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:05

07:31 16:03

12:01 01:23

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr SSE 13 km/h
62
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
169% normy
pm 10
135% normy
Jutro 5°C 1°C
Sobota 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Piekielny weekend

Powodzie, roboty drogowe na najważniejszych i najbardziej ruchliwych trasach, strajki i odwołane połączenia. Brytyjczyków czeka do poniedziałku przedłużony weekend z piekła rodem.

Szacuje się, że na trzy dni wolnego aż 15 milionów ludzi pojedzie na brytyjskie wybrzeże, prawie 2 miliony - za granicę. Będą się jednak musieli uzbroić w cierpliwość, by dotrzeć do miejsca przeznaczenia: roboty trwają na co najmniej 30 odcinkach głównych tras kolejowych, na autostradach jest kilkadziesiąt rozkopanych miejsc, gdzie tworzą się gigantyczne korki.

Reklama

Podróżujący samolotem też nie mają lekko - nadal są problemy z lotami British Airways, które nie są w stanie wykluczyć znacznych opóźnień, a nawet odwołania niektórych lotów. Z kolei strajkiem grożą pracownicy Eurostaru, łączącego Wyspy z kontynentem.

Na dodatek - jak się okazało - prognozy meteorologów były w zbyt słonecznych barwach. Słońce owszem, będzie ale dopiero od wtorku, kiedy wszyscy wrócą do pracy. Przez najbliższe trzy dni na niebie królować mają ołowiane chmury, przynoszące ulewne deszcze.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy