Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:07

06:30 18:23

21:04 13:33

12°C
  • Bezchmurnie
  • Odczuwalna 10°C
  • Ciśnienie 1022 hPa
  • Wiatr E 15 km/h
17
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
40% normy
pm 10
28% normy
Jutro 16°C 7°C
Środa 16°C 10°C

Ostatni ciepły dzień. Przed nami gwałtowne załamanie pogody

Po weekendzie czeka nas załamanie pogody. Temperatura spadnie nawet do 4 stopni w ciągu dnia, a w nocy możemy spodziewać się przymrozków. Wszystko to za sprawą frontu związanego z niżem "Jarosław".

Po ciepłym dniach nadejdzie pogodowa zmiana. Jak podaje TVN Meteo, znad Finlandii dociera nad Polskę niż "Jarosław". Przyniesie on koniec złotej polskiej jesieni, zimno i deszcz.

W poniedziałek w całej Polsce temperatura będzie wahać się od 10 do 12 stopni Celsjusza. W północnych województwach należy spodziewać się deszczu.

Wtorek przyniesie jeszcze większy spadek temperatury. Termometry pokażą od 7 na północy do 10 stopni Celsjusza na południu kraju. Zachmurzenia będą przejściowe, bez opadów deszczu. W nocy można spodziewać się lekkich przymrozków.

Reklama

W środę będzie jeszcze chłodniej, choć bezdeszczowo. Temperatura w prawie całym kraju będzie oscylować w okolicach 6-7 stopni Celsjusza, ale na wschodzie kraju w ciągu dnia będzie wynosić tylko 4 st. C.

Nieco cieplej - od 6 st do 9 st. C będzie w czwartek i w piątek. W Dniu Wszystkich Świętych deszcz pokropi tylko w woj. warmińsko-mazurskim.

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca


Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy