Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:51

05:03 20:20

01:16 18:55

14°C
  • Mgła
  • Odczuwalna 14°C
  • Ciśnienie 1014 hPa
  • Wiatr SSE 4 km/h
20
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
48% normy
pm 10
36% normy
Jutro 16°C 12°C
Sobota 23°C 14°C

Nowa aplikacja pogodowa Interii już w Google Play!

Za dwie godziny spadnie deszcz. Jutrzejsza aura nie będzie sprzyjać alergikom. Dziś wskazane jest użycie kremu z mocnym filtrem przeciwsłonecznym. O tych i wielu innych danych poinformuje nas najnowsza aplikacja pogodowa Interii. Dzięki niej z łatwością sprawdzimy pogodę na wakacje, nawet w miejscach, w których występują problemy z zasięgiem.

Latem czas spędzamy przede wszystkim na świeżym powietrzu. Chętnie wyjeżdżamy w zagraniczne podróże albo zostajemy w kraju, by opalać się nad jeziorem lub wybrać się na wycieczkę rowerową. Niezbędnym towarzyszem urlopu jest smartfon. Ułatwia kontakt z bliskimi czy nawigowanie po różnych zakątkach kraju, umożliwia szybki dostęp do bieżących informacji oraz warunków pogodowych. Te ostatnie są niezwykle istotne dla każdej osoby, która planuje jakikolwiek wyjazd.

Interia wychodzi naprzeciw potrzebom podróżujących Polaków, dlatego stworzyła praktyczną aplikację, która dostarcza kompleksowe dane o pogodzie. Już teraz może z niej skorzystać każdy użytkownik systemu Android. Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play.

Reklama

Nie dajmy się zaskoczyć pogodzie

Opady deszczu, spadek temperatury czy nagła zmiana aury mogą popsuć każdy wyjazd. Dlatego warto zaplanować urlop z aplikacją pogodową Interii. To nowoczesne narzędzie przedstawia krótką i długoterminową pogodę, alerty meteorologiczne oraz szczegółową prognozę opadów na 120 minut. Te informacje uchronią nas przed rozczarowaniem z powodu nieudanych wakacji. W dodatku aplikacja pogodowa Interii ułatwi planowanie zagranicznego urlopu. Umożliwia bowiem monitorowanie pogody w milionach miejsc na całym świecie.

Pobierz aplikację  Pogoda Interia już teraz >>

Kompleksowe dane

Dużą zaletą aplikacji jest różnorodność udostępnianych informacji. Jej użytkownicy mogą sprawdzić temperaturę (odczuwalną, maksymalną i minimalną), prawdopodobieństwo opadów (deszczu, gradu i śniegu), zachmurzenie, ciśnienie atmosferyczne, wilgotność powietrza, prędkość wiatru, indeks UV, godziny wschodu i zachodu słońca, a nawet fazy księżyca.

W nowej aplikacji Pogoda Interia sprawdzisz kiedy spadnie deszcz - co do minuty! Pobierz >>

Dzięki współpracy z Airly aplikacja dostarcza także informacje o jakości powietrza na najbliższą dobę. Są one poszukiwane przez użytkowników przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym, kiedy wraca problem smogu i zanieczyszczenia powietrza.

Praktyczne porady

Aplikacja prezentuje wiele przydatnych informacji, dzięki którym dostosujemy nasze codzienne plany do warunków atmosferycznych. Podpowie nam, czy pogoda sprzyja pracy w ogródku oraz aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a także w jaki sposób wpływa na jazdę samochodem. Aplikacja ocenia również wpływ pogody na zdrowie, m.in. przeziębienie, migrenę, ból zatok i ból artretyczny. Te informacje są ważne w szczególności dla alergików, którzy w okresie wiosenno-letnim borykają się z wieloma niedogodnościami podczas pobytu na świeżym powietrzu. 

Nie daj się zaskoczyć pogodzie i pobierz aplikację Pogoda Interia  >>

Podróże bez ograniczeń

Podczas wypadów poza miasto często trafiamy do miejsc, gdzie mamy problem z połączeniem internetowym. Z taką sytuacją spotkał się każdy entuzjasta górskich wędrówek i spacerów po gęstych lasach. Aplikacja Pogoda Interia nawet w takich warunkach nie traci swojej funkcjonalności. Działa w trybie online i offline. Jeśli wystąpią problemy z siecią, udostępni użytkownikowi ostatnio pobrane dane.

Tryb przyjazny dla oczu i środowiska

W aplikacji pogodowej Interii istnieje możliwość włączenia trybu "Dark Mode". Jest to idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwym wzroku. Docenią je także ci, którzy często korzystają z telefonu po zmroku albo w ciemnych pomieszczeniach. Tryb "Dark Mode" w niewielkim stopniu obciąża baterię, a rzadsze ładowanie oznacza mniejsze obciążenie dla środowiska. Jego włączenie pozwoli podróżującym, którzy nie mają możliwości doładowania telefonu, na dłuższe cieszenie się wszystkimi funkcjami urządzenia.

Nowoczesny design i funkcjonalne rozwiązania

Aplikacja wykorzystuje stylowy layout, który jest zgodny z najnowszymi standardami User Experience, a więc jest intuicyjna w obsłudze i przyjazna dla użytkownika. Praktyczne i funkcjonalne rozwiązania znacznie ułatwiają jej obsługę.

Aplikacja pogodowa Interii pokazuje dane na różne sposoby. Udostępnia wykresy, tabele, ale także umożliwia obejrzenie prognozy prezentowanej przez dziennikarzy stacji Polsat. Można ją także ustawić w formie widgetu na ekranie głównym telefonu. Dzięki temu zyskamy stały dostęp do podstawowych danych (temperatura i zachmurzenie) dla wybranej lokalizacji.

To wszystko przygotowaliśmy z myślą o tobie. Sprawdzaj pogodę jeszcze szybciej »

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy