Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 23:12

7:11 17:29

16:472:56

5°C
 • Mgła
 • Odczuwalna 6°C
 • Ciśnienie 1028 hPa
 • Wiatr W 4 km/h
 • Dla biegaczy
  8
  Znakomite

  Znakomita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

48
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
114% normy
pm 10
86% normy
Jutro 12°C 3°C
Wtorek 8°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Najnowsze prognozy. Parasole w dłoń!

Jest chłodno, mokro i pochmurno, a będzie... jeszcze gorzej. Prognozy nie pozostawiają złudzeń - z ciepłą, letnią aurą musimy się już pożegnać. Ciepła kurtka, parasol i kalosze - niestety - bardzo nam się w najbliższych dniach przydadzą.

Europa północno-wschodnia, południowa i częściowo zachodnia znajdują się w zasięgu wyżów. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują niże. Polska znajduje się w zatoce niżu z ośrodkami w rejonie Mazur oraz nad Ukrainą, w strefie frontu atmosferycznego. Nad Polską zalega chłodna i wilgotna polarnomorska masa powietrza.

Reklama

Dzisiaj pochmurno i deszczowo, ale dość ciepło. W woj. zachodniopomorskim nawet 22 stopnie Celsjusza. Najchłodniej na Śląsku - tylko 14 stopni. Na Pomorzu i Dolnym Śląsku mocno popada, natomiast na pozostałym obszarze kraju - przelotnie. Wiatr na wschodzie i południowym wschodzie słaby, zmienny. Na pozostałym obszarze wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

Jutro podobnie. W większości województw pokropi, lekkich przebłysków promieni słonecznych można się spodziewać jedynie na Podlasiu i Lubelszczyźnie. Temperatura wahać się tam będzie między 17 a 20 stopniami Celsjusza. Wiatr na wschodzie kraju słaby, zmienny, na pozostałym obszarze słaby i umiarkowany, przeważnie z kierunków zachodnich.

W poniedziałek chłodniej. W Wielkopolsce temperatura wyniesie zaledwie 14 stopni Celsjusza. Najcieplej na Podkarpaciu, w Małopolsce i Kielecczyźnie, ale i tam temperatura nie będzie nas rozpieszczać. Mieszkańcy Śląska i Lubelszczyzny mogą spodziewać się sporych opadów deszczu. Pogoda nie oszczędzi też pozostałego obszaru kraju, ale będą to w większości przelotne opady.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje