Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:00

07:12 17:29

18:00 07:47

14°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 11°C
  • Ciśnienie 1003 hPa
  • Wiatr SSW 18 km/h
28
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
67% normy
pm 10
45% normy
Jutro 10°C 4°C
Sobota 9°C 2°C

Najnowsze prognozy. Gwałtowna zmiana pogody

Prognozę na najbliższe dni można z czystym sumieniem określić jako "dynamiczną". Najpierw piękna, wiosenna aura, później - gwałtowna zmiana, która przyniesie burze i śnieg z deszczem. Ale przecież, zgodnie ze starym porzekadłem, w marcu jak w garncu.

Północna Skandynawia jest w zasięgu niżu. Na pozostałym obszarze kontynentu dominuje rozległy wyż z centrum nad Danią. Polska pozostanie pod wpływem tego wyżu. Z północy napływa nieco chłodniejsze powietrze polarno-kontynentalne.

Dzisiaj w kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wahać się będzie między 9 stopniami Celsjusza na wschodzie a nawet 12 na Pomorzu Zachodnim. Wiatr słaby, zmienny.

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie małe, na północy miejscami umiarkowane. Temperatura od -5, -4 stopni na południu, -2 w centrum, do 2 na wybrzeżu. Wiatr słaby, zmienny, okresami umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Reklama

Czwartek pogodny, z małymi zachmurzeniami. Słupek rtęci w woj. lubuskim i dolnośląskim pokaże nawet 15 stopni Celsjusza! Wiatr słaby, zmienny, na wybrzeżu okresami umiarkowany, zachodni.

Piątek bardzo ciepły i bezchmurny. Na przeważającym obszarze będzie nawet 15 stopni Celsjusza. Na wybrzeżu słaby wiatr.

W sobotę pogoda gwałtownie się pogorszy. Będzie chłodniej, temperatura spadnie do nawet 6 stopni Celsjusza. Na północnym zachodzie deszcz i deszcz ze śniegiem. Na pozostałym obszarze pochmurnie.

Niedziela przypomni nam o zimie. Deszcz ze śniegiem, a na Podkarpaciu nawet burze. Słupek rtęci pokaże w niektórych miejscach tylko 4 stopnie Celsjusza. Najcieplej i prawie bezchmurnie będzie na wybrzeżu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prognoza | prognoza pogody | wiosna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama