Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:11

07:24 15:26

17:51 10:24

-4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -12°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr ESE 22 km/h
65
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
179% normy
pm 10
148% normy
Jutro 1°C 0°C
Piątek 6°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Najnowsza prognoza pogody. Co nas czeka w weekend?

Koniec tygodnia i weekend upłyną w aurze złotej polskiej jesieni. Praktycznie w całym kraju przewidywana jest słoneczna pogoda, miejscami pojawi się lekkie zachmurzenie, ale - co najważniejsze - nie będzie padać.

Poznaj szczegółową prognozę pogody na kolejne dni. 

Czwartek, 5 listopada

Reklama

W czwartek najsłoneczniej będzie w okolicy Warszawy, Zielonej Góry i Poznania. W pozostałej części kraju możemy spodziewać się częściowego zachmurzenia.

Maksymalną temperaturę tego dnia, 11 stopni Celsjusza, wskażą termometry w Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Lublinie. Najzimniej będzie w Olsztynie, Katowicach i Rzeszowie, tam temperatura wyniesie 8 stopni Celsjusza. 

Piątek, 6 listopada

W piątek w całym kraju prognozowane jest częściowe zachmurzenie.

Najcieplej będzie na północy - w Szczecinie i Gdańsku temperatura wyniesie 13 stopni Celsjusza. Znacznie chłodniej będzie na południowo-wschodnich krańcach Polski - w Lublinie, Rzeszowie, Kielcach, Krakowie, a także w Katowicach, słupki rtęci wskażą 8 stopni Celsjusza. 

Sobota, 7 listopada

W sobotę w całym kraju pochmurnie, choć możemy także liczyć na przejaśnienia.

Najcieplej będzie we Wrocławiu - termometry pokażą tam 13 stopni Celsjusza. Najniższej temperatury, 11 stopni Celsjusza, możemy spodziewać się w Olsztynie, Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie, Rzeszowie i w Kielcach. 

Niedziela, 8 listopada

Niedziela w wielu częściach kraju będzie słoneczna, piękna pogoda zapowiada się w Olsztynie, Łodzi, Katowicach i w Rzeszowie. Największego zachmurzenia możemy spodziewać się w Szczecinie.

Najniższą temperaturę odnotują termometry w Bydgoszczy - 9 stopni Celsjusza. Najcieplej, 11 stopni Celsjusza, będzie w Lublinie. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama