Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:27

7:11 17:29

16:472:56

5°C
 • Mgła
 • Odczuwalna 6°C
 • Ciśnienie 1026 hPa
 • Wiatr W 4 km/h
 • Dla biegaczy
  7
  Bardzo dobre

  Bardzo dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

45
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
108% normy
pm 10
79% normy
Jutro 12°C 3°C
Wtorek 8°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Najnowsza prognoza pogody

Dobre wieści pogodowe. Średnie zachmurzenie, sporo przejaśnień i temperatura dochodząca nawet do 10 stopni Celsjusza - tak będzie w najbliższych dniach.

Polska jest w zasięgu wyżu z ośrodkiem nad Niemcami, tylko na północy zaznaczy się skraj niżu znad Morza Barentsa i rozmyty front ciepły.

Reklama

Dzisiaj miejscami silne zamglenia i mgły ograniczające widzialność od 400 m do 3000 m. Temperatura maksymalna od 5 stopni Celsjusza na Podlasiu do nawet 11 na Pomorzu. Wiatr umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. Na północy i północnym wschodzie wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, w porywach do 60 km/h, a nad samym morzem do 70 km/h.

W nocy zachmurzenie duże. Na północy i północnym wschodzie miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Na Pomorzu oraz na południu kraju silne zamglenia i mgły ograniczające widzialność od 200 m do 3000 m, a w dolinach sudeckich od 100 m do 400 m. Temperatura minimalna od -2 stopni Celsjusza na południu do 3 na krańcach północnych. Wiatr przeważnie słaby, zmienny, tylko na krańcach północnych i na północnym wschodzie umiarkowany i porywisty.

W niedzielę słonecznie. Rano miejscami silne zamglenia ograniczające widzialność od 1000 m do 3000 m, a na Przedgórzu Sudeckim początkowo mgły ograniczające widzialność od 300 m do 900 m. Temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie do 10 w Małopolsce i na Pomorzu. Wiatr słaby, zmienny, tylko Warmii, Mazurach. Pomorzu i Suwalszczyźnie umiarkowany i porywisty.

Poniedziałek pochmurny i wietrzny. Najchłodniej  - 7 stopni Celsjusza - będzie na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz na Lubelszczyźnie. Najcieplej - nawet 10 stopni - w Małopolsce i na Śląsku. Kolejne dni coraz chłodniejsze. Synoptycy prognozują, że śnieg może spaść pod koniec miesiąca.

 

Reklama

Reklama