Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:52

04:40 20:44

20:54 02:29

27°C
  • Słonecznie
  • Odczuwalna 27°C
  • Ciśnienie 1011 hPa
  • Wiatr N 6 km/h
13
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
32% normy
pm 10
18% normy
Jutro 31°C 17°C
Poniedziałek 32°C 18°C

​Nadchodzi załamanie pogody. W środę duża zmiana

We wtorek będziemy mogli cieszyć się bardzo dobrą pogodą - to prawdopodobnie ostatni tak ciepły dzień w tym roku. W niektórych miejscach termometry mogą wskazywać nawet 25 stopni. W środę duża zmiana. Odczujemy spadek temperatury, a dodatkowo będzie padać i mocno wiać.

Na południu i zachodzie kraju odnotujemy po południu powyżej 20 stopni, a lokalnie na Śląsku i w Wielkopolsce nawet 25 stopni w cieniu - informuje serwis TwojaPogoda.pl. Chłodniej będzie jedynie na północy i północnym wschodzie - tam nieco powyżej 15 stopni.

W górach również nie będzie można narzekać na temperatury - w tatrzańskich dolinach słupki pokażą do 20 stopni, a na szczytach do 10 stopni. 

Na zachodnich krańcach kraju zachmurzy się i zacznie padać, będzie też chłodniej.

We wtorek niedogodnością będzie dość silny wiatr: do 50 km/h. Z kolei w górach spodziewany jest halny.

Reklama

Duża zmiana w pogodzie czeka nas w środę. W wielu miejscach spadnie deszcz. Najmocniej odczują to mieszkańcy zachodniej, południowej i centralnej Polski. Miejscami spadnie nawet do 10-15 mm deszczu, co oznacza kilkugodzinne opady, chwilami o umiarkowanym natężeniu.

Pogoda na Interii sprawdza się! Teraz także w aplikacji. Zainstaluj na Androidzie i nie daj się zaskoczyć pogodzie »

Temperatura spadnie w najcieplejszych regionach z dnia na dzień nawet o 10 stopni, nie przekraczając przeważnie 15 stopni. Jedynie na południu i południowym wschodzie będzie jeszcze ciepło, do 20 stopni.

W weekend spodziewany jest powrót lepszej pogody. Możemy liczyć na czyste niebo, jednak nie będzie aż tak ciepło jak we wtorek. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza pogody
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy