Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:07

07:19 15:28

13:35 22:35

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -4°C
  • Ciśnienie 1023 hPa
  • Wiatr E 17 km/h
39
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
94% normy
pm 10
59% normy
Jutro 0°C -4°C
Czwartek 0°C -8°C

​Nadchodzi załamanie pogody. W środę duża zmiana

We wtorek będziemy mogli cieszyć się bardzo dobrą pogodą - to prawdopodobnie ostatni tak ciepły dzień w tym roku. W niektórych miejscach termometry mogą wskazywać nawet 25 stopni. W środę duża zmiana. Odczujemy spadek temperatury, a dodatkowo będzie padać i mocno wiać.

Na południu i zachodzie kraju odnotujemy po południu powyżej 20 stopni, a lokalnie na Śląsku i w Wielkopolsce nawet 25 stopni w cieniu - informuje serwis TwojaPogoda.pl. Chłodniej będzie jedynie na północy i północnym wschodzie - tam nieco powyżej 15 stopni.

W górach również nie będzie można narzekać na temperatury - w tatrzańskich dolinach słupki pokażą do 20 stopni, a na szczytach do 10 stopni. 

Na zachodnich krańcach kraju zachmurzy się i zacznie padać, będzie też chłodniej.

We wtorek niedogodnością będzie dość silny wiatr: do 50 km/h. Z kolei w górach spodziewany jest halny.

Reklama

Duża zmiana w pogodzie czeka nas w środę. W wielu miejscach spadnie deszcz. Najmocniej odczują to mieszkańcy zachodniej, południowej i centralnej Polski. Miejscami spadnie nawet do 10-15 mm deszczu, co oznacza kilkugodzinne opady, chwilami o umiarkowanym natężeniu.

Pogoda na Interii sprawdza się! Teraz także w aplikacji. Zainstaluj na Androidzie i nie daj się zaskoczyć pogodzie »

Temperatura spadnie w najcieplejszych regionach z dnia na dzień nawet o 10 stopni, nie przekraczając przeważnie 15 stopni. Jedynie na południu i południowym wschodzie będzie jeszcze ciepło, do 20 stopni.

W weekend spodziewany jest powrót lepszej pogody. Możemy liczyć na czyste niebo, jednak nie będzie aż tak ciepło jak we wtorek. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza pogody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy