Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:55

07:31 16:03

12:01 01:23

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr SSE 13 km/h
61
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
165% normy
pm 10
132% normy
Jutro 5°C 1°C
Sobota 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Jaka pogoda czeka nas w Sylwestra?

Święta się skończyły, czas zająć się Sylwestrem. Większość plany już ma. Dla tych, którzy nie wybierają się na bal lub prywatkę i nie zostają w domu, przedstawiamy prognozę pogody na koniec starego i początek nowego roku.

W nocy z 30/31 grudnia na wschodzie i południowym wschodzie pogodnie, na pozostałym obszarze stopniowy wzrost zachmurzenia do dużego i słabe opady deszczu. Temp. min. od -2°C na Podkarpaciu do 3°C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy i zachodzie chwilami dość silny, z południowego zachodu.

Reklama

W ostatni dzień roku będzie pochmurno z rozpogodzeniami w województwach północno -zachodnich. Miejscami opady deszczu lub mżawki, w górach śnieg. Temp. maks. od 2°C na wschodzie do 7°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

Sylwestrowa noc będzie pochmurna z rozpogodzeniami głównie na zachodzie, którym będą towarzyszyć słabe opady deszczu. Temp. min. od 1°C lokalnie w Małopolsce do 4°C na północnym zachodzie i zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, chwilami dość silny, zachodni i południowo-zachodni.

Pierwszy dzień stycznia także będzie zachmurzony. Miejscami opady deszczu, w górach śniegu. Temp. maks. od 4°C na północnym wschodzie do 8°C na zachodzie i północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, na wybrzeżu silny, porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

Tu znajdziesz prognozę pogody na każdy dzień

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy