Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:16

04:25 20:41

03:19 17:27

15°C
  • Przeważnie słonecznie
  • Odczuwalna 13°C
  • Ciśnienie 1009 hPa
  • Wiatr NW 20 km/h
5
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
13% normy
pm 10
10% normy
Jutro 13°C 8°C
Niedziela 17°C 8°C

IMGW: Poniedziałek chłodny i deszczowy. Prognoza pogody na 11 kwietnia

Na terenie całego kraju w poniedziałek spodziewamy się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 do 10 stopni Celsjusza - prognozuje synoptyk IMGW-PIB Michał Folwarski. Będzie to jednak ostatni chłodny dzień przed kilkudniową poprawą pogody. Sprawdź prognozę na najbliższy tydzień.

W najcieplejszym momencie dnia poniedziałku najcieplej, do 10 stopni Celsjusza, będzie na zachodzie. Na pozostałym obszarze termometry wskażą maksymalnie 7-9 stopni.

Jaka prognoza pogody jest najlepsza? Taka, która jest aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

"Najchłodniej będzie na Podhalu: minus 3. Nadal będzie padał deszcz, deszcz ze śniegiem, a w górach śnieg. Wiatr chwilami będzie umiarkowany i porywisty, najbardziej odczuwalny na wschodzie kraju" - powiedział Michał Folwarski, synoptyk IMGW-PIB.

Reklama

Pogoda na poniedziałek. Rozpogodzenie w nocy

W nocy pojawi się więcej przejaśnień i rozpogodzeń. Tylko lokalnie możliwe będą opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Na zachodzie kraju mogą pojawić się mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Temperatura minimalna od minus 3 stopni do minus jednego stopnia, a na zachodzie Polski lokalnie zero. 

Na Podhalu możliwe są spadki temperatur do minus 5 stopni. Na drugim biegunie będzie Wybrzeże z temperaturą do 3 stopni na plusie.

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama