Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:06

07:18 15:29

15:50 05:52

4°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1018 hPa
  • Wiatr W 17 km/h
58
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
153% normy
pm 10
122% normy
Jutro 1°C -3°C
Poniedziałek 1°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Dziś będzie upalnie!

W końcu doczekaliśmy się przełomu w pogodzie i rozpoczęło się słoneczne lato. W całym kraju słupki rtęci pną się w górę. Wczoraj zanotowano 28 stopni Celsjusza. Dziś ma być jeszcze cieplej.

Koniec dominacji deszczu. W końcu słońce wygrało pojedynek z chmurami i w całym kraju zagości prawdziwie letnia pogoda.

Reklama

Urlopowicze odpoczywający nad wodą powinni już szykować kostiumy kąpielowe. A jakie trendy obowiązują w tym roku na plaży? Niebieski i różowy - te kolory z pewnością będą dominować na plażach, przynajmniej jeśli chodzi o stroje kąpielowe dla pań. Krój? Niezawodne od lat bikini.

Na poszukiwanie odpowiedniego stroju plażowego wybrała się reporterka RMF Beata Tonn. Posłuchaj:

Według najnowszych trendów, najważniejsza część męskiej plażowej garderoby powinna być przylegająca, bokserki na razie odchodzą do lamusa. Dominują ciemne kolory - granat oraz czarny.

W czasopismach trudno jest znaleźć ciekawe propozycje plażowych strojów dla mężczyzn, gdyż tam większość propozycji przeznaczona jest dla pań. Dlatego nasza reporterka wybrała się na mały rekonesans do sklepów:

Klapki, kapelusze, torby - koniecznie w jaskrawych kolorach - to najmodniejsze dodatki do stroju plażowego tego lata. Modne są odważne wzory: grochy, kwiaty i paski. Polecane są przewiewne buty, które nie boją się kontaktu z wodą oraz podeszwami przystosowanymi do mokrych, śliskich powierzchni. Najmodniejsze są sandały oraz klapki-japonki. Wśród nakryć głowy prym wiodą kapelusiki z małym rondem i zabawnymi emblematami, w odcieniach beżu i różu.

Najważniejsze jednak, by wszystko było wygodne i przystosowane do tego, co chcemy na urlopie robić: opalać się, czy na przykład popływać na żaglach.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama