Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 22:22

7:00 15:42

13:521:00

-3°C
 • Zachmurzenie umiarkowane
 • Odczuwalna -4°C
 • Ciśnienie 1037 hPa
 • Wiatr ENE 7 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

77
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zła
pm 2.5
240% normy
pm 10
189% normy
Jutro 3°C 0°C
Poniedziałek 3°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Długoterminowe prognozy. Ma być nawet do 23 st. C

Przed nami bardzo ciepłe dni. Temperatura wzrośnie nawet do 23 stopni Celsjusza. Co prawda, czasami przydadzą się parasole, ale przejaśnień, rozpogodzeń i chwil ze słońcem nie zabraknie w żadnym regionie kraju. Taka sprzyjająca tendencja w pogodzie utrzyma się przez cały najbliższy tydzień.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju nadal napływa ciepłe powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1015 hPa i będzie się wahać. 

Reklama

Jak wynika z obecnych prognoz, przed nami bardzo ciepły tydzień. W Niedzielę Wielkanocną temperatury będą się wahać od 18 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 20 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Do dużego wzrośnie jedynie w Lubuskiem, w Wielkopolsce, w Łódzkiem, na Mazowszu oraz na Lubelszczyźnie. Chwil ze słońcem nie zabraknie, ale spodziewane są również opady deszczu. Głównie o charakterze przelotnym. Mocniej popada na Lubelszczyźnie. Wiatr na ogół słaby oraz umiarkowany.

Poniedziałek Wielkanocny również upłynie pod znakiem wysokich wartości na termometrach. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni w Lublinie do nawet 21 stopni Celsjusza w Szczecinie oraz w Olsztynie. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, chwil ze słońcem nigdzie nie zabraknie, ale miejscami spodziewane są opady deszczu. Parasole przydadzą się mieszkańcom Podlasia, Pomorza, Warmii i Mazur, Wielkopolski, woj, lubuskiego oraz Dolnego Śląska. W pozostałych regionach padać nie powinno. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

Wtorek z deszczem na południu i w centrum kraju. W pozostałych regionach padać nie powinno. Zachmurzenie umiarkowane się utrzyma. Wartości na termometrach jeszcze wzrosną. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 23 stopni Celsjusza w Szczecinie. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

Środa również upłynie pod znakiem bardzo wysokich wartości na termometrach, ale przelotne opady deszczu spodziewane są niemal wszędzie. Dobra wiadomość jest taka, że możemy również liczyć na rozpogodzenia i chwile ze słońcem. Utrzyma się umiarkowane zachmurzenie. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 23 stopni Celsjusza we Wrocławiu i w Poznaniu. 

Prognozy na czwartek są wyśmienite. Opady deszczu ustąpią, a słońca od Bałtyku aż po Tatry ma być mnóstwo. Nadal bardzo ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 23 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. 

Piątek również pogodny w całym kraju. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Chwil ze słońcem nigdzie nie zabraknie. Ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 22 stopni Celsjusza we Wrocławiu. 

Prognozy na sobotę także są obiecujące. Przelotne opady spodziewane są jedynie na Śląsku oraz w Łódzkiem, w pozostałych regionach sporo słońca. Nadal ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza w Gdańsku do 21 stopni Celsjusza we Wrocławiu. 

Niedziela również z dużą ilością słońca i bardzo ciepła. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 22 stopni Celsjusza w Łodzi. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Padać raczej nigdzie nie powinno. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend

Reklama

Reklama

Reklama