Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 12:48

07:12 17:28

13:10 20:37

12°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 12°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr SSW 11 km/h
35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
83% normy
pm 10
56% normy
Jutro 19°C 11°C
Piątek 16°C 11°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Deszcz i burze w wielu regionach Polski. Prognoza pogody

Na południu, a także w północnej i północno-zachodniej części kraju pogoda nie rozpieszcza. Cały dzień nad tymi regionami Polski będą przechodziły opady deszczu, a miejscami także burze. Na pozostałym obszarze spore zachmurzenie i chłodno.

W niedzielę 6 września najgorsza pogoda dotyczy południa i południowego wschodu kraju, gdzie mogą wystąpić opady deszczu i burze. Deszczowo również w województwach pomorskim i zachodniopomorskim. W pozostałych regionach spore zachmurzenie, lokalnie także przelotne opady. Termometry wskażą od 18 do 20 stopni Celsjusza.

Jaka pogoda w kolejne dni?

Reklama

Nowy tydzień także rozpocznie się od przelotnych opadów deszczu w kilku regionach Polski. W poniedziełk 7 września deszcz i burze z piorunami mogą pojawić się na krańcach północnych, z kolei samego deszczu powinni się spodziewać głównie mieszkańcy województw: podkarpackiego i lubelskiego. Temperatura od 16 do 20 stopni. Najzimniej na południowym wschodzie, najcieplej na Dolnym Śląsku. 

We wtorek 8 września pogoda nieco się poprawi. Niebo wciąż będzie mocno zachmurzone, ale popada już tylko w jednym regionie - na Pomorzu. Tam też najniższe temperatury - 17 stopni Celsjusza. Najcieplej znów na Dolnym Śląsku - 22 stopnie. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje