Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:25

07:16 15:30

23:59 14:03

1°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 997 hPa
  • Wiatr SW 13 km/h
35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
83% normy
pm 10
56% normy
Jutro 4°C 1°C
Poniedziałek 2°C -1°C

​Coraz cieplej. W weekend 30 stopni w całym kraju

Doczekaliśmy się wreszcie prawdziwego przedsmaku lata. Najbliższe dni przyniosą dużo słońca i stabilne, wysokie temperatury. Dopiero w niedzielę pogoda zacznie się psuć - spodziewane są deszcze i burze.

Środa będzie przeważnie słoneczna w całym kraju. Najcieplej będzie w Małopolsce i na Podkarpaciu. W Krośnie, Sanoku i Solinie spodziewane są temperatury na poziomie 25 stopni Celsjusza. W Zakopanem po południu mogą wystąpić burze i opady. Nad morzem nieco chłodniej - od 16 do 19 stopni.

W czwartek ociepli się na północy, dzięki czemu już w każdym regionie uświadczymy temperatury powyżej 20 stopni. Najcieplej tym razem we Wrocławiu, Łodzi i Tarnowie - 25 stopni. Na południu Polski zachmurzenie częściowe, w pozostałej części kraju małe.

Reklama

Piątek to dalszy wzrost temperatur: od 25 stopni na Pomorzu (przy czym, tradycyjnie, odrobinę chłodniej na samej plaży) do 28 stopni w Lubuskiem, Dolnośląskiem i Łódzkiem. W Tatrach mogą wystąpić burze. 

Sobota przyniesie upały w sensie ścisłym. W całym kraju słupek rtęci pokaże od 30 do 32 stopni. Na północnym-zachodzie spodziewane są burze.

W niedzielę burze i deszcze wystąpią już w całym kraju. Na wschodzie i w centralnej części Polski wciąż będą utrzymywać się 30-stopniowe temperatury, jednak na pozostałych obszarach szykują się kilkustopniowe spadki.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | mapa pogody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne