Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:20

05:33 19:37

08:03 01:00

5°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 4°C
  • Ciśnienie 1016 hPa
  • Wiatr WNW 7 km/h
41
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
99% normy
pm 10
81% normy
Jutro 15°C 7°C
Poniedziałek 15°C 6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Bardzo ciepło, ale może zagrzmieć i popadać

Coraz cieplej. Jutro termometry mogą pokazać nawet 24 stopnie Celsjusza. Niestety, na zachodzie zagrzmi i popada. Na szczęście na przeważającym obszarze kraju - słonecznie i raczej bezchmurnie.

W środę w południowo-wschodniej Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami pojawią się przelotne opady deszczu.

Reklama

Temp. maks. na południowym wschodzie wyniesie 19-21 st., na wybrzeżu 12-16 st., a na pozostałym obszarze kraju 15-19 st. Wiatr na północy umiarkowany, południowo-zachodni, poza tym słaby, zmienny.

Możliwe lokalne przymrozki

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, jedynie początkowo miejscami zachmurzenie duże i zanikające przelotne opady deszczu. Temp. min. 6-10 st., jedynie na wschodzie 3-6 st. W dolinach i kotlinach karpackich możliwe są jeszcze lokalne przymrozki do -2 st. Wiatr będzie słaby, na wybrzeżu umiarkowany, z kierunków południowych.

A w czwartek...

W czwartek na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, jedynie na zachodzie po południu wzrost zachmurzenia do dużego aż do wystąpienia opadów deszczu oraz lokalnych burz.

Temp. maks. wyniesie 19-24 st., tylko lokalnie w rejonie Zatoki Gdańskiej i w dolinach górskich 16-21 st. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, na zachodzie w rejonach burz dość silny, w porywach do 65 km/h. Po południu od zachodu kraju wiatr zacznie skręcać na kierunki zachodnie.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama