Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Wakacje 2015

Fotozagadka 1: Czy rozpoznajesz miejsce na zdjęciu?

Czy wiesz już, gdzie spędzisz wakacje? Jeśli nadal szukasz inspiracji, przedstawimy 30 atrakcyjnych miejsc z kraju i ze świata. Każdy artykuł zostanie poprzedzony pytaniem konkursowym. Zachęcamy do udziału w naszej zabawie. Na zwycięzców czekają nagrody.

Prezentujemy pierwszą fotozagadkę. Pytanie konkursowe brzmi:

Reklama

Czy wiesz, jaką atrakcję turystyczną przedstawia powyższe zdjęcie? Napisz, co oraz kogo byś tam ze sobą zabrał.

Nagrodę otrzyma osoba, która prawidłowo odgadnie, jakie miejsce zostało uwiecznione na zdjęciu i w najciekawszy sposób odpowie na drugie pytanie.

Kliknij TUTAJ, żeby wziąć udział w konkursie. W formularzu wpisz nazwę atrakcji turystycznej, które według Ciebie jest na fotografii.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra, do godz. 8:59. Informacja o wynikach pierwszej fotozagadki zostanie umieszczona w artykule opisującym szczegółowo pierwsze polecane przez nas miejsce na wakacje. Tekst zostanie opublikowany jutro po godz. 10.

Wakacje z Pogodą

Czy wiesz już, gdzie spędzisz wakacje? W ciągu najbliższych dwóch miesięcy pokażemy Wam najpiękniejsze zakamarki w kraju i na świecie. Mamy nadzieję, że to pomoże Wam podjąć decyzję co do wyboru odpowiedniego miejsca na letni wypoczynek.

Odwiedzimy nie tylko znane z folderów biur podróży wakacyjne kurorty, ale również miejsca nieodkryte. Podpowiemy, co warto w każdym z proponowanych miejsc zobaczyć, zabierzemy Was w barwną podróż fotograficzną i opowiemy o lokalnej kuchni.

Każdy materiał zostanie poprzedzony pytaniem konkursowym. Najlepszym uczestnikom rozdamy atrakcyjne przewodniki.