Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Wakacje 2015

Wakacje 2015 z serwisem Pogoda.interia.pl

​Jeżeli nie wiesz jeszcze, gdzie spędzisz tegoroczny urlop, serwis Pogoda.interia.pl pomoże Ci podjąć tę trudną decyzję. W lipcu i sierpniu - w ramach akcji Wakacje 2015 - zaprezentujemy ponad 30 miejsc z różnych zakątków świata.


Akcja rozpocznie się 1 lipca. W specjalnym serwisie Wakacje 2015 będziemy publikować atrakcyjne artykuły, w których zabierzemy Was do różnych, malowniczych zakątków świata.

Reklama

Będzie różnorodnie, ciekawie i kolorowo. Napiszemy nie tylko o pięknych plażach, ale także o zabytkach i parkach, które warto zobaczyć w okolicy.

Fotozagadki

W ramach wakacyjnej akcji będziemy również publikować fotozagadki. Pierwszą znajdziecie na stronie głównej Interii już 1 lipca.

Zadaniem uczestników będzie odgadnięcie, jakie miejsce zostało uwiecznione na fotografii i napisanie, kogo lub co by tam zabrali. Rozwiązanie konkursu opublikujemy następnego dnia po godz. 10 - wraz z obszernym artykułem o zaprezentowanym w konkursie miejscu oraz okolicy, którą warto zobaczyć.

W artykule wskażemy również osobę, która poprawnie nazwała miejsce i w ciekawy sposób opisała, kogo lub co zabrałaby na wycieczkę.

Dla mistrzów fotozagadek przygotowaliśmy atrakcyjne przewodniki, które z pewnością pozwolą jeszcze lepiej poznać wakacyjne miejsca. 

Odpowiedzi na zadane pytania można przysyłać od momentu publikacji fotozagadki (czyli od godz. 9) do godz. 8:59 dnia następnego.

Co i kiedy?

Zagadki będą publikowane na stronie głównej Interii co drugi dzień, począwszy od 1 lipca.

Również co drugi dzień, ale począwszy od 2 lipca, będziemy publikować obszerne materiały o najpiękniejszych wakacyjnych miejscach. I to właśnie w tych tekstach znajdziecie rozwiązania zagadek i informacje o laureatach naszego konkursu.

Jesteście ciekawi, co Wam pokażemy? Zapewniamy, że szerokim łukiem będziemy omijać zatłoczone plaże - skupimy się na najbardziej malowniczych zakątkach. Nie tylko tych z białym piaskiem, klifami czy krystalicznie czystą wodą.

Zabierzemy Was również w góry, nad jeziora, a od czasu do czasu porwiemy na wycieczkę ze zwiedzaniem zabytkowych części wybranych miast.

W tych wakacyjnych materiałach znajdziecie również praktyczne informacje, które ułatwią dobre przygotowanie się i zaplanowanie wyjazdu.

Nie ominiemy również lokalnej kuchni.