Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 21:23

7:03 15:39

14:321:55

2°C
 • Pochmurno
 • Odczuwalna -5°C
 • Ciśnienie 1026 hPa
 • Wiatr E 26 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

17
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
41% normy
pm 10
29% normy
Jutro 1°C -4°C
Środa 0°C -5°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda na czwartek i piątek. Może popadać

Jak informuje IMGW, Europa południowo-wschodnia, Skandynawia i Wielka Brytania znajdą się w zasięgu niżów z układami frontów atmosferycznych. Pozostałe obszary kontynentu będą pod wpływem układów wyżowych. Polska będzie w obszarze wyżu rozciągającego się od zachodniej Europy przez Polskę ku północno-zachodniej Rosji, w polarnomorskiej masie powietrza: na północnym zachodzie kraju chłodniejszej i wilgotnej, na południowym wschodzie nieco cieplejszej i suchej.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1003 hPa i będzie rosło.          

Reklama

W czwartek w kraju zachmurzenie umiarkowane, na północnym zachodzie wzrastające do dużego i przelotne opady deszczu oraz burze; opady do 20 mm. Temp. maks. od 21 do 22 st. na Wybrzeżu, 25 st. na Nizinie Szczecińskiej, od 29 do 30 st. na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz w porywach do 75 km/h, na południowym wschodzie z kierunków południowych, na pozostałym obszarze z zachodnich.           

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie małe i umiarkowane, od wschodniego Pomorza i Warmii po Dolny i Górny Śląsk zanikające przelotne opady deszczu i burze; opady 15 mm. Temp. min. od 14 do 17 st. Wiatr słaby, w czasie burz w porywach do 60 km/h, zmienny.           

W piątek w dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu, w drugiej części dnia na południu miejscami burze; opady do 20 mm, od Górnego Śląska po Lubelszczyznę i Podkarpacie lokalnie do 30 mm. Temp. maks. od 20 do 22 st. na Wybrzeżu, od 23 do 26 st. na krańcach północnych, do 30 st. na południowym wschodzie. Wiatr na południowym wschodzie słaby, zmienny, na pozostałym obszarze słaby i umiarkowany, północno-zachodni, w rejonach burz w porywach do 75 km/h.           

W Warszawie w czwartek pogodnie. Temp. maks. 29 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie małe. Temp. min. 16 st. Wiatr słaby, zmienny. W piątek w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu wzrost zachmurzenia i przelotne opady deszczu. Temp. maks. 27 st. Wiatr słaby, z kierunków północnych. 

Dowiedz się więcej na temat: Może popadać

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL