Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:42

6:56 15:44

13:0522:33

8°C
 • Zachmurzenie małe
 • Odczuwalna 7°C
 • Ciśnienie 1029 hPa
 • Wiatr WNW 7 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

37
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
88% normy
pm 10
62% normy
Jutro 5°C -4°C
Sobota 4°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

W weekend bardzo dobre warunki narciarskie

Dobra wiadomość dla amatorów białego szaleństwa. W ten weekend można będzie z powodzeniem szusować na stokach niemal w całym kraju. Przydadzą się też ciemne okulary, bo weekend będzie wyjątkowo słoneczny.

Bardzo dobre warunki w Białce Tatrzańskiej. Wszystkie trasy zjazdowe i wyciągi są czynne. Grubość pokrywy śnieżnej w zależności od wysokości waha się pomiędzy 30 a 100 cm. W sobotę temperatury w ciągu dnia od 5 stopni Celsjusza u podnóża do minus 7 na szczycie. W niedzielę jeszcze cieplej, na szczycie tylko dwa stopnie poniżej zera.

Reklama

Na Kasprowym warunki dobre i bardzo dobre. Grubość pokrywy śnieżnej od 40 do 150 cm na szczycie. Wszystkie wyciągi i trasy narciarskie czynne. Pogoda będzie sprzyjać miłośnikom białego szaleństwa. Od dziś do niedzieli słonecznie, choć  zimno. W sobotę temperatury będą oscylować w okolicach 0 stopni Celsjusza u podnóża, do minus 7 w wyższych partiach stoków. W niedzielę równie słonecznie i nieco cieplej od 2 do -4 stopni Celsjusza.

Nie pożałują również ci, którzy na narty wybiorą się na stoki Karpacza. Warunki na stokach bardzo dobre. Choć wyciągi: Grosik, Jan, Liczyrzepa, Złotówka, Łosiówka, Orlinek i Stok Rodzinny są nieczynne. Grubość pokrywy śnieżnej od 40 do 75 cm. Cały weekend zapowiada się słonecznie. Temperatury będą oscylować w okolicach 1-2 stopni Celsjusza.

W Szczyrku na Skrzycznym słonecznie i bez opadów. W weekend na szczycie temperatury w ciągu dnia będą oscylować w okolicach 6 stopni Celsjusza na minusie.

Na dole zdecydowanie cieplej około 1-2 stopni poniżej zera.  Pokrywa śnieżna ma od 20 cm u podnóża, do 80 cm na trasach w okolicach szczytu. Większość tras zjazdowych jest czynna, warunki dla narciarzy dobre.

Zobacz prognozę dla 57 stacji narciarskich

Reklama

Reklama