Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:56

07:08 17:33

17:33 05:22

10°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr SSE 11 km/h
46
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
110% normy
pm 10
85% normy
Jutro 18°C 12°C
Czwartek 18°C 7°C

Prognoza pogody: Śnieg, temperatury na plusie

Dalsze opady śniegu, temperatury przeważnie na plusie i dobre warunki dla narciarzy - tak w telegraficznym skrócie prezentuje się prognoza pogody na najbliższe dni. W weekend według wstępnych zapowiedzi ma się przejaśnić.

Gdzie na narty? Sprawdź warunki na stokach!

Maksymalnie trzy stopnie na plusie pokażą dziś termometry w kraju. Najcieplej będzie na Podkarpaciu, Dolnym Śląsku i w województwie zachodniopomorskim. W przeważającej części Polski należy spodziewać się zachmurzenia i opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. W kurortach narciarskich kilka kresek poniżej zera. Warunki do szusowania - dobre.

Jutro opadów śniegu należy spodziewać się wyłącznie w górach i kurortach narciarskich. Temperatury będą się utrzymywać na poziomie kilku kresek powyżej zera. Zachmurzenie będzie umiarkowane, momentami zza chmur będzie przebijać się słońce. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - cztery stopnie na plusie, najzimniej - w okolicach zera/jednego stopnia - w województwie świętokrzyskim i na wschodzie kraju.

Reklama

W czwartek i piątek wrócą opady śniegu. Sypać będzie praktycznie w całej Polsce. Temperatury nadal będę utrzymywać się na plusie, osiągając maksymalnie cztery kreski na Dolnym Śląsku. Najchłodniej - jeden stopień na plusie - będzie na wschodzie kraju. Przejaśnień należy się spodziewać dopiero w weekend. Według wstępnych prognoz w sobotę przestanie sypać, a temperatury pokażą od -2 do +2 stopni Celsjusza. W sam raz na narty! Gdzie na narty? Sprawdź warunki na stokach!

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje