Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:10

07:28 16:06

12:39 03:42

4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 998 hPa
  • Wiatr ESE 15 km/h
53
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
131% normy
pm 10
101% normy
Jutro 2°C -1°C
Poniedziałek 1°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Na razie w całej Polsce biało, ale już niebawem pogodowy przełom

Dziś w całej Polsce za oknami biało. Jednak śnieżna zima nie potrwa długo. Synoptycy spodziewają się znacznego ocieplenia już pod koniec najbliższego tygodnia. Druga połowa lutego zapowiada się stosunkowo ciepło i… deszczowo.

Już w czwartek opady śniegu w całej Polsce całkowicie ustaną a termometry wskażą dodatnie temperatury. Możemy spodziewać się od 2-3 stopni Celsjusza w Rzeszowie i Krakowie do nawet 6-7 stop. C. w okolicach Wrocławia i Zielonej Góry. W czwartek i piątek w całym kraju będzie przeważać słońce. Tak wysokie temperatury już w lutym szykują nam wczesne przedwiośnie na terenie całego kraju.

Reklama

Deszczu  powinniśmy się spodziewać w okolicach weekendu. W niedzielę popada w Zielonej Górze, Szczecinie, Bydgoszczy i Łodzi, będą to jednak przelotne opady. W całym kraju pochmurnie. Ciśnienie w Warszawie wyniesie 1016.80 hPa.

Po weekendzie 14-15 luty, synoptycy w całym kraju prognozują już obfitsze opady deszczu, a miejscami deszczu ze śniegiem. W poniedziałek padać będzie głównie w Polsce zachodniej. W kolejnych dniach pochmurna i deszczowa aura zapanuje w całym kraju. W środę termometry wskażą od 3-4 stopni Celsjusza na południu do 7-8 kresek na plusie na zachodzie kraju.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne