Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:20

06:30 18:23

21:04 13:33

10°C
  • Bezchmurnie
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1022 hPa
  • Wiatr E 13 km/h
15
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
37% normy
pm 10
28% normy
Jutro 16°C 7°C
Środa 16°C 10°C

Jesienny relaks w tatrzańskich wodach termalnych

Jesień jest ulubioną przez wytrawnych górskich wędrowców porą roku na wycieczki w Tatry. Szlaki są puste, pogoda stabilna i przewidywalna - po prostu perfekcyjne warunki, aby w spokoju podziwiać przyrodę i odetchnąć od zgiełku codzienności.

Szlaki dla każdego

To mit, że Tatry są górami wyłącznie dla zaawansowanych. Tak naprawdę każdy znajdzie tutaj dostosowany do własnej kondycji i ambicji szlak, który zapewni niesamowite doznania wizualne. Wystarczy sprawdzić trasę na Rusinową Polanę z Wierchu Poroniec, Wielką Polanę Małołącką lub Ścieżkę nad Reglami dla początkujących, czy Szpiglasową Przełęcz lub Kościelec dla mniej podatnych na zmęczenie.

Atrakcje bardziej dostępne

Również flagowe turystyczne miejsca poza sezonem pokazują się z zupełnie innej strony. Wyobraźcie sobie spacer niezatłoczonymi Krupówkami... Potrafi być tam naprawdę pięknie! W mniej pogodne dni świetnym pomysłem jest odwiedzenie zakopiańskich muzeów, lub pobliskich zabytków, o których mało kto wie. Słyszeliście o drewnianym kościele w Dębnie? Jest to zabytek wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a znajduje się jedynie 20 km od Białki Tatrzańskiej. Po drodze warto też zajrzeć do przepięknego Dworu w Łopusznej.

Reklama

Termalny relaks w Białce Tatrzańskiej

Jesienią warto pomyśleć o przygotowaniu ciała do zimy. Wizyta w basenach termalnych i saunach idealnie spełni tę funkcję. Wody termalne wysycone dobroczynnymi minerałami oraz seanse saunowe słynące z właściwości detoksykujących to połączenie przyjemnego z pożytecznym. W Termie Bania w Białce Tatrzańskiej dodatkowo łączy otrzymuje się niepowtarzalny aspekt wizualny - widok na panoramę Tatr Bielskich i Wysokich. Warto sprawdzić ten obiekt również ze względu na niedawną rozbudowę. Strefa Relaksu powiększyła się o dwa baseny zewnętrzne z wodą o temperaturze ok. 36-38 st. Celsjusza, a także dwie sauny i wodny drink bar na powietrzu.

Promocja w Termie Bania

Terma Bania uruchomiła jesienną promocję dla dwojga na bilety całodzienne. Jest to kolejny pretekst do zorganizowania wycieczki w góry, której jednym z punktów będzie relaks w gorących wodach termalnych z widokiem na panoramę Tatr. W ramach tej promocji cały dzień w Termie Bania spędzisz w cenie od 139 zł za dwie osoby. Sprawdźcie pogodę, wybierzcie termin i ruszajcie w Tatry!

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama